LECO N-TÜÜPRakutehnoloogia
SMBB pooleks lõigatud lahtritehnoloogia
Bifatsiaalne rakkMoodultehnoloogiad
Suurepärane PID-vastane madala LID-ga jõudlus
Vähem kuumade kohtade varjutusefekte
Suurem väljundvõimsus, madalam BOS ja LCOE
● ISO9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteem
● ISO14001:2015 keskkonnajuhtimissüsteem
● ISO45001:2018 Tööohutuse ja -juhtimise süsteemid
● IEC61215/IEC61730 standardkvaliteet
● IEC61701/IEC62716 soola-/udu-/ammoniaagitestid
| Päikesepatareid | N-tüüpi mono |
| Rakkude arv | 156 (6x26) |
| Mõõtmed | 2465 × 1134 × 33 mm |
| Kaal | 34,8 kg |
| Esi-/tagumine klaas | 2,0 mm kaetud poolkarastatud klaas |
| Raam | Anodeeritud alumiiniumisulam (tugevdatud suure koormusega lisavarustusena) |
| Harukarp | IP68 kaitseklass (3 möödavooludioodi) |
| Väljundkaablid | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Pikkust saab kohandada | |
| Pistikud | Mc4-ühilduv |
| Mehaanilise koormuskatse | Ees 5400Pa / Tagumine 2400Pa |
| VÕIMSUSKLASS | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaalne võimsus (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Avatud vooluringi pinge (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53,10 V |
| Lühisvool (Isc) | 14.18A | 11,44A | 14,25A | 11,50 A | 14.32A | 11,56A | 14.39A | 11,62A | 14.46A | 11,68A |
| Pinge maksimaalse võimsuse juures (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Praegune maksimaalne võimsus (Imp) | 13.47A | 10,93A | 13,54A | 10,99A | 13.61A | 11.05A | 13,68A | 11.11A | 13,75A | 11.17A |
| MOODULITE EFEKTIIVSUS (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: kiirgustihedus 1000 W/m², elemendi temperatuur 25 °C, AM1,5G NMOT: kiirgustihedus 800 W/m², ümbritseva õhu temperatuur 20 °C, tuule kiirus 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Tagumine võimendus | Parameeter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Konteiner | 40' peakorter |
| Tükki kaubaalusel | 34 |
| Kaubaaluseid konteineri kohta | 16 |
| Tükki konteineris | 544 |
| Töömooduli temperatuur | -40 ℃ kuni +85 ℃ |
| Maksimaalne süsteemi pinge | 1500 alalisvoolu (IEC) |
| Maksimaalne seeria kaitsme nimiväärtus | 30A |
| Võimsustaluvus | 0/+5W |
| Nominaalne töötemperatuur (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatuurikoefitsient Pmax | -0,29%/℃ |
| LOÜ temperatuurikoefitsient | -0,25%/℃ |
| Temperatuurikoefitsient Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuani piirkond, Nantongi linn, Hiina
www.alifestolar.com