LECO N-TÜÜPRakutehnoloogia
SMBB pooleks lõigatud lahtritehnoloogia
Bifatsiaalne rakkMoodultehnoloogiad
Suurepärane PID-vastane madala LID-ga jõudlus
Vähem kuumade kohtade varjutusefekte
Suurem väljundvõimsus, madalam BOS ja LCOE
● ISO9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteem
● ISO14001:2015 keskkonnajuhtimissüsteem
● ISO45001:2018 Tööohutuse ja -juhtimise süsteemid
● IEC61215/IEC61730 standardkvaliteet
● IEC61701/IEC62716 soola-/udu-/ammoniaagitestid
| Päikesepatareid | N-tüüpi mono |
| Rakkude arv | 132 (6x20) |
| Mõõtmed | 2382 × 1134 × 33 mm |
| Kaal | 33,8 kg |
| Esi-/tagumine klaas | 2,0 mm kaetud poolkarastatud klaas |
| Raam | Anodeeritud alumiiniumisulam (tugevdatud suure koormusega lisavarustusena) |
| Harukarp | IP68 kaitseklass (3 möödavooludioodi) |
| Väljundkaablid | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Pikkust saab kohandada | |
| Pistikud | Mc4-ühilduv |
| Mehaanilise koormuskatse | Ees 5400Pa / Tagumine 2400Pa |
| VÕIMSUSKLASS | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaalne võimsus (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Avatud vooluringi pinge (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Lühisvool (Isc) | 15,74A | 12,59A | 15,80 A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Pinge maksimaalse võimsuse juures (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01 V |
| Praegune maksimaalne võimsus (Imp) | 14,82A | 11,86A | 14,88A | 11,90 A | 14,94A | 11,95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MOODULITE EFEKTIIVSUS (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: kiirgustihedus 1000 W/m², elemendi temperatuur 25 °C, AM1,5G NMOT: kiirgustihedus 800 W/m², ümbritseva õhu temperatuur 20 °C, tuule kiirus 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Tagumine võimendus | Parameeter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Konteiner | 40' peakorter |
| Tükki kaubaalusel | 34 |
| Kaubaaluseid konteineri kohta | 20 |
| Tükki konteineris | 680 |
| Töömooduli temperatuur | -40 ℃ kuni +85 ℃ |
| Maksimaalne süsteemi pinge | 1500 alalisvoolu (IEC) |
| Maksimaalne seeria kaitsme nimiväärtus | 30A |
| Võimsustaluvus | 0/+5W |
| Nominaalne töötemperatuur (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatuurikoefitsient Pmax | -0,29%/℃ |
| LOÜ temperatuurikoefitsient | -0,25%/℃ |
| Temperatuurikoefitsient Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuani piirkond, Nantongi linn, Hiina
www.alifestolar.com