LECO N-TÜÜPRakutehnoloogia
SMBB pooleks lõigatud lahtritehnoloogia
Bifatsiaalne rakkMoodultehnoloogiad
Suurepärane PID-vastane madala LID-ga jõudlus
Vähem kuumade kohtade varjutusefekte
Suurem väljundvõimsus, madalam BOS ja LCOE
● ISO9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteem
● ISO14001:2015 keskkonnajuhtimissüsteem
● ISO45001:2018 Tööohutuse ja -juhtimise süsteemid
● IEC61215/IEC61730 standardkvaliteet
● IEC61701/IEC62716 soola-/udu-/ammoniaagitestid
| Päikesepatareid | N-tüüpi mono |
| Rakkude arv | 132 (6x22) |
| Mõõtmed | 2384 × 1303 × 35 mm |
| Kaal | 38,5 kg |
| Esi-/tagumine klaas | 2,0 mm kaetud poolkarastatud klaas |
| Raam | Anodeeritud alumiiniumisulam (tugevdatud suure koormusega lisavarustusena) |
| Harukarp | IP68 kaitseklass (3 möödavooludioodi) |
| Väljundkaablid | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Pikkust saab kohandada | |
| Pistikud | Mc4-ühilduv |
| Mehaanilise koormuskatse | Ees 5400Pa / Tagumine 2400Pa |
| VÕIMSUSKLASS | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaalne võimsus (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Avatud vooluringi pinge (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Lühisvool (Isc) | 18.29A | 14,63A | 18.34A | 14,67A | 18.39A | 14,71A | 18,44A | 14,75A | 18.49A | 14,79A |
| Pinge maksimaalse võimsuse juures (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Praegune maksimaalne võimsus (Imp) | 17.32A | 13,86A | 17.36A | 13,89A | 17,40 A | 13,92A | 17,44A | 13,95A | 17,48A | 13,98A |
| MOODULITE EFEKTIIVSUS (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: kiirgustihedus 1000 W/m², elemendi temperatuur 25 °C, AM1,5G NMOT: kiirgustihedus 800 W/m², ümbritseva õhu temperatuur 20 °C, tuule kiirus 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Tagumine võimendus | Parameeter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Konteiner | 40' peakorter |
| Tükki kaubaalusel | 32 |
| Kaubaaluseid konteineri kohta | 18 |
| Tükki konteineris | 576 |
| Töömooduli temperatuur | -40 ℃ kuni +85 ℃ |
| Maksimaalne süsteemi pinge | 1500 alalisvoolu (IEC) |
| Maksimaalne seeria kaitsme nimiväärtus | 35A |
| Võimsustaluvus | 0/+5W |
| Nominaalne töötemperatuur (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatuurikoefitsient Pmax | -0,30%/℃ |
| LOÜ temperatuurikoefitsient | -0,24%/℃ |
| Temperatuurikoefitsient Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuani piirkond, Nantongi linn, Hiina
www.alifestolar.com