| ELEKTRIPROJEKT | PARAMEETRID | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimaalne võimsus | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimaalne tööpinge | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Optimaalne töövool | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Avatud ahela pinge | LOÜ (V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Lühisvool | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Mooduli töötemperatuuri vahemik | ℃ | -40 ℃~+85 ℃ | |||
| Maksimaalne süsteemi pinge | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimaalne kaitsmevool | A | 25 | |||
| Võimsustaluvuse vahemik | % | 0~+3% | |||
| *STC (standardne katsetingimus): frontaalne kiiritus 1000 W/m², kambri temperatuur 25 ℃, spekter AM1.5. | |||||
| Elemendi nimitemperatuur | VOCT | ℃ | 44 ℃ ± 2 ℃ |
| Maksimaalse võimsuse temperatuurikoefitsient | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Avatud vooluringi pinge temperatuuri koefitsient | Voc | %/℃ | -0,24 |
| Lühisvoolu temperatuurikoefitsient | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Ohutustase | II klass |
| Toote garantii | 12 aastat tootematerjale ja tehnoloogiat |
| Võimsuse garantii | 25 aastat lineaarset väljundvõimsust |
| *Esimesel aastal on nõrgenemine 2%. Alates järgmisest aastast on aastane langus alla 0,5%. Mooduli võimsus on 25. aastal vähemalt 80%. | |
| Rakutüüp | TOPConi lahter 182 × 91 mm |
| Rakkude paigutus | 144 tk (12 × 12) |
| Mooduli suurus | 2260x1219x2,7 mm |
| Mooduli kaal | 7,44 kg |
| Harukarp | Korpuse kaitseaste IP68 |
| Väljundkaabel | 4 mm², kaablivõrgu pikkus 500 mm. Kaabli pikkust saab kohandada |
| Pistiku tüüp | MC4 ühilduvus |
| Raam | Pole kohaldatav |
| Eesmine staatiline koormus (lumesurve) | 5400Pa |
| Tagumine staatiline koormus (tuulerõhk) | 2400Pa |
| Transport | Platvormveok 13 kuud | Platvormveok 17,5 m | Konteiner 20°C | Konteiner 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Suurus | 13 kuud | 17,5 m | 20°C | 40°C |
| Kaubaalus | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Tükk/kaubaalus | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Kokku tükke | 1540. aasta | 2100 | 280 | 1260 |
| Pakendi suurus (kaubaalused) | 2320 * 1110 * 1400 mm | |||
| Maksimaalne võimsus (W) | Konversioonitõhusus | Kaal | Toote garantii | Võimsuse garantii | Mooduli suurused | Rakkude paigutus |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 aastat | 25 aastat | 2260x1219x2,7 mm | 144 tk (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 aastat | 25 aastat | 2260x1110x2,7 mm | 132 tk (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 aastat | 25 aastat | 2260x1020x2,7 mm | 120 tk (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 aastat | 25 aastat | 2260x918x2,7 mm | 108 tk (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 aastat | 25 aastat | 2260x825x2,7 mm | 96 tk (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 aastat | 25 aastat | 2260x735x2,7 mm | 84 tk (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 aastat | 25 aastat | 2260x644x2,7 mm | 72 tk (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 aastat | 25 aastat | 1545x425x2,7 mm | 72 tk (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 aastat | 25 aastat | 1150x927x2,7 mm | 54 tk (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 aastat | 25 aastat | 1750x1150x2,7 mm | 80 tk (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuani piirkond, Nantongi linn, Hiina
www.alifestolar.com