LECO N-TÜÜPRakutehnoloogia
SMBB pooleks lõigatud lahtritehnoloogia
SMBB Technologies
Suurepärane PID-vastane madala LID-ga jõudlus
Vähem kuumade kohtade varjutusefekte
Suurem väljundvõimsus, madalam BOS ja LCOE
● ISO9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteem
● SO14001:2015 Keskkonnajuhtimissüsteem
● ISO45001:2018 Tööohutuse ja -juhtimise süsteemid
● IEC61215/IEC61730 standardkvaliteet
● IEC61701/IEC62716 soola-/udu-/ammoniaagitestid
| Päikesepatareid | N-tüüpi mono |
| Rakkude arv | 96 (6x16) |
| Mõõtmed | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Kaal | 21,0 kg |
| Esiklaas | 3,2 mm kaetud karastatud klaas |
| Raam | Anodeeritud alumiiniumisulam (tugevdatud suure koormusega lisavarustusena) |
| Harukarp | IP68 kaitseklass (3 möödavooludioodi) |
| Väljundkaablid | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Pikkust saab kohandada | |
| Pistikud | Mc4-ühilduv |
| Mehaanilise koormuskatse | Ees 5400Pa / Tagumine 2400Pa |
| VÕIMSUSKLASS | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaalne võimsus (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Avatud vooluringi pinge (Voc) | 34,71 V | 32,54 V | 34,96 V | 32,78 V | 35,20 V | 33,03 V | 35,43 V | 33,28 V | 35,67 V | 33,52 V |
| Lühisvool (Isc) | 15,74A | 12,59A | 15,80 A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Pinge maksimaalse võimsuse juures (Vmpp) | 29,35 V | 27,50 V | 29,57 V | 27,72 V | 29,79 V | 27,95 V | 30,00 V | 28,17 V | 30,21 V | 28,39 V |
| Praegune maksimaalne võimsus (Imp) | 14,82A | 11,86A | 14,88A | 11,90 A | 14,94A | 11,95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MOODULITE EFEKTIIVSUS (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: kiirgustihedus 1000 W/m², elemendi temperatuur 25 °C, AM1,5G NMOT: kiirgustihedus 800 W/m², ümbritseva õhu temperatuur 20 °C, tuule kiirus 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Konteiner | 40' peakorter |
| Tükki kaubaalusel | 36 |
| Kaubaaluseid konteineri kohta | 26 |
| Tükki konteineris | 936 |
| Töömooduli temperatuur | -40 ℃ kuni +85 ℃ |
| Maksimaalne süsteemi pinge | 1500 alalisvoolu (IEC) |
| Maksimaalne seeria kaitsme nimiväärtus | 30A |
| Võimsustaluvus | 0/+5W |
| Nominaalne töötemperatuur (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatuurikoefitsient Pmax | -0,29%/℃ |
| LOÜ temperatuurikoefitsient | -0,25%/℃ |
| Temperatuurikoefitsient Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuani piirkond, Nantongi linn, Hiina
www.alifestolar.com