LECO N-TÜÜPRakutehnoloogia
SMBB pooleks lõigatud lahtritehnoloogia
Bifatsiaalne rakkMoodultehnoloogiad
Suurepärane PID-vastane madala LID-ga jõudlus
Vähem kuumade kohtade varjutusefekte
Suurem väljundvõimsus, madalam BOS ja LCOE
● ISO9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteem
● ISO14001:2015 keskkonnajuhtimissüsteem
● ISO45001:2018 Tööohutuse ja -juhtimise süsteemid
● IEC61215/IEC61730 standardkvaliteet
● IEC61701/IEC62716 soola-/udu-/ammoniaagitestid
| Päikesepatareid | N-tüüpi mono |
| Rakkude arv | 144 (6x24) |
| Mõõtmed | 2278 × 1134 × 30 mm |
| Kaal | 31,5 kg |
| Esi-/tagumine klaas | 2,0 mm kaetud poolkarastatud klaas |
| Raam | Anodeeritud alumiiniumisulam (tugevdatud suure koormusega lisavarustusena) |
| Harukarp | IP68 kaitseklass (3 möödavooludioodi) |
| Väljundkaablid | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Pikkust saab kohandada | |
| Pistikud | Mc4-ühilduv |
| Mehaanilise koormuskatse | Ees 5400Pa / Tagumine 2400Pa |
| VÕIMSUSKLASS | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaalne võimsus (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Avatud vooluringi pinge (Voc) | 51,41 V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81 V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Lühisvool (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11,53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11,65A |
| Pinge maksimaalse võimsuse juures (Vmpp) | 42,41 V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43,00 V | 39,95 V |
| Praegune maksimaalne võimsus (Imp) | 13,44A | 10,90 A | 13.51A | 10,96A | 13,58A | 11.02A | 13,65A | 11.08A | 13,72A | 11.14A |
| MOODULITE EFEKTIIVSUS (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: kiirgustihedus 1000 W/m², elemendi temperatuur 25 °C, AM1,5G
NMOT: kiirgustihedus 800 W/m², ümbritseva õhu temperatuur 20 °C, tuule kiirus 1 m/s, AM1,5G
| Tagumine võimendus | Parameeter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Konteiner | 20'GP | 40' peakorter |
| Tükki kaubaalusel | 36 | 36 |
| Kaubaaluseid konteineri kohta | 5 | 20 |
| Tükki konteineris | 180 | 720 |
| Töömooduli temperatuur | -40 ℃ kuni +85 ℃ |
| Maksimaalne süsteemi pinge | 1500 alalisvoolu (IEC) |
| Maksimaalne seeria kaitsme nimiväärtus | 30A |
| Võimsustaluvus | 0/+5W |
| Nominaalne töötemperatuur (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatuurikoefitsient Pmax | -0,29%/℃ |
| LOÜ temperatuurikoefitsient | -0,25%/℃ |
| Temperatuurikoefitsient Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuani piirkond, Nantongi linn, Hiina
www.alifestolar.com