LECO N-TÜÜPRakutehnoloogia
SMBB pooleks lõigatud lahtritehnoloogia
Bifatsiaalne rakkMoodultehnoloogiad
Suurepärane PID-vastane madala LID-ga jõudlus
Vähem kuumade kohtade varjutusefekte
Suurem väljundvõimsus, madalam BOS ja LCOE
● ISO9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteem
● ISO14001:2015 keskkonnajuhtimissüsteem
● ISO45001:2018 Tööohutuse ja -juhtimise süsteemid
● IEC61215/IEC61730 standardkvaliteet
● IEC61701/IEC62716 soola-/udu-/ammoniaagitestid
| Päikesepatareid | N-tüüpi mono |
| Rakkude arv | 108 (6x18) |
| Mõõtmed | 1961 × 1134 × 33 mm |
| Kaal | 27,8 kg |
| Esi-/tagumine klaas | 2,0 mm kaetud poolkarastatud klaas |
| Raam | Anodeeritud alumiiniumisulam (tugevdatud suure koormusega lisavarustusena) |
| Harukarp | IP68 kaitseklass (3 möödavooludioodi) |
| Väljundkaablid | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Pikkust saab kohandada | |
| Pistikud | Mc4-ühilduv |
| Mehaanilise koormuskatse | Ees 5400Pa / Tagumine 2400Pa |
| VÕIMSUSKLASS | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimaalne võimsus (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Avatud vooluringi pinge (Voc) | 39,55 V | 37,12 V | 39,78 V | 37,36 V | 40,00 V | 37,59 V | 40,22 V | 37,83 V | 40,44 V | 38,06 V |
| Lühisvool (Isc) | 15,72A | 12,58A | 15,78A | 12,62A | 15,84A | 12,67A | 15,90 A | 12,72A | 15,96A | 12,77A |
| Pinge maksimaalse võimsuse juures (Vmpp) | 33,11 V | 31,08 V | 33,31 V | 31,29 V | 33,51 V | 31,50 V | 33,71 V | 31,71 V | 33,91 V | 31,91 V |
| Praegune maksimaalne võimsus (Imp) | 14,80 A | 11,84A | 14,86A | 11,89A | 14,92A | 11,94A | 14,98A | 11,98A | 15.04A | 12.03A |
| MOODULITE EFEKTIIVSUS (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: kiirgustihedus 1000 W/m², elemendi temperatuur 25 °C, AM1,5G
NMOT: kiirgustihedus 800 W/m², ümbritseva õhu temperatuur 20 °C, tuule kiirus 1 m/s, AM1,5G
| Tagumine võimendus | Parameeter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Maksimaalne võimsus (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Mooduli efektiivsus standardtsükkel (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Konteiner | 40' peakorter |
| Tükki kaubaalusel | 34 |
| Kaubaaluseid konteineri kohta | 24 |
| Tükki konteineris | 816 |
| Töömooduli temperatuur | -40 ℃ kuni +85 ℃ |
| Maksimaalne süsteemi pinge | 1500 alalisvoolu (IEC) |
| Maksimaalne seeria kaitsme nimiväärtus | 30A |
| Võimsustaluvus | 0/+5W |
| Nominaalne töötemperatuur (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatuurikoefitsient Pmax | -0,29%/℃ |
| LOÜ temperatuurikoefitsient | -0,25%/℃ |
| Temperatuurikoefitsient Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuani piirkond, Nantongi linn, Hiina
www.alifestolar.com